Mono Makineler 

LDPE, LLDPE, mLLDPE, MDPE ve karışımları ile üretim yapabilmenize imkan tanıyan, geniş bir aralıkta üretim yapamaya imkan veren projeye göre tasarımı yapılmış kafa ve ekstrüzyon sistemini bünyesinde barındıran, gravimetrik hat kontrollü, termoregülatör içeren, ihtiyaca göre özel olarak tasarlanmış hava başlığı içeren, IBC’li, tercihan döner kule opsiyonlu ve değişik özelliklerde sargı sistemlerini yine müşteri ihtiyaçları doğrultusunda üzerinde barındıran makinelerdir.


ABC Co-Ex  

LDPE, LLDPE, mLLDPE, MDPE ve karışımları ile üretim yapabilmenize imkan tanıyan, geniş bir aralıkta üretim yapamaya imkan veren projeye göre tasarımı yapılmış kafa ve ekstrüzyon sistemini bünyesinde barındıran dijital sıcaklık kontrollü, gravimetrik hat kontrollü, termoregülatör içeren, kalınlık kontrol, kenar kontrol sistemlerine sahip, ihtiyaca göre özel olarak tasarlanmış hava başlığı içeren, IBC’li, döner kuleye sahip ve değişik özelliklerde sargı sistemlerini yine müşteri ihtiyaçları doğrultusunda üzerinde barındıran makinelerdir. Bu tip makinelerimizle müşterilerimize High Barrier, Standart Barrier film üretimi yapma imkanı sunabilmekteyiz.


3 Katmanlı 

ABC Co-Ex makinelerimiz genel olarak 3 katmanlı filmler üretecek şekilde tasarlanmaktadır.


5 Katmanlı 

İhtiyacı duyulan film üretiminden beklenen kullanım alanına göre 5 katmanlı film çekecek kafa ve ekstrüzyon yapısına sahip Co-Ex makinelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlamaktayız.


7,9 veya daha fazla Katmanlı 

İhtiyacı duyulan film üretiminden beklenen kullanım alanına göre 7,9 ve daha fazla katmanlı film çekecek kafa ve ekstrüzyon yapısına sahip Co-Ex makinelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlamaktayız.